آترین فولاد مهر

درباره ما

آترین فولاد مهر را بیشتر بشناسید

با توجه به توسعه روزافزون فناوری در زمینه های ساختمانی و صنعتی و همچنین حضور رقبای متعدد، اعتماد به هر شرکت ممکن است مشکلات و چالش های زیادی برای شما عزیزان به وجود بیاورد. اما بدانید که شرکت آترین فولاد مهر با تکیه به ارزش های خود که شامل اعتماد، صداقت، سرعت عمل و همچنین تعهد است به شما عزیزان خدمات گسترده ای در زمینه آهن آلات ارائه می دهد.

آترین فولاد مهر

مجموعه آترین فولاد مهر خدمات گسترده ای را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد تا شرایط مناسب و مطلوبی برای شما وجود داشته باشد. از خدمات آترین فولاد می توان به تامین آهن آلات در زمینه ساختمانی و صنعتی، صادر کننده آهن آلات، مشاوره دهنده در امر خرید و فروش و صادرات، خرید و فروش انواع محصولات آهنی، خدمات تخصصی برشکاری، تامین انواع ماشین آلات، خرید انواع ضایعات آهنی، استفاده از فناوری و تکنولوژی های نوین در جهت تولید انواع مقاطع فولادی طویل ساختمانی اشاره کرد که تیم خبره آترین فولاد مهر آماده ارائه این خدمات جامع و گسترده به شما عزیزان هستند تا شما با اطمینان کامل با ما همکاری نمایید.

آترین مهر فولاد
آترین فولاد مهر

همراه شما هستیم

اصلی ترین هدف و ارزش ما در مجموعه آترین فولاد مهر جلب اعتماد شما عزیزان میباشد.

مجموعه آترین فولاد مهر فعالیت حرفه ای خود را از سال 1380 در منطقه بازار آهن شادآباد تهران آغاز نمود. این مجموعه با بیش از 20 سال تجربه ارزنده و تیمی حرفه ای و متخصص در زمینه آهن آلات آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد. اصلی ترین هدف و ارزش آترین فولاد مهر جلب اعتماد شما مخاطبان گرامیست تا شما عزیزان را به مشتریان همیشگی خود تبدیل کنیم.

خانواده بزرگ آترین مهر فولاد

پس از سال ها فعالیت در عرصه آهن آلات و فولاد و تامین مصالح مورد نیاز شرکت ها و اشخاص فعال در حوزه راه و ساختمان، به خاطر برخورداری از خانواده ای بزرگ به خود میبالیم.

فولاد خوزستان

فولاد بافق یزد

ذوب آهن اصفهان

ابرکوه یزد

پیمایش به بالا