میلگرد کارخانه نورد فولاد نوین متین

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

معرفی کارخانه نورد نوین متین

شرکت نورد نوین متین  در سال 1385 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه‌های مختلفی مانند قطعات صنعتی و ماشین سازی و سوله سازی آغاز نموده است. این شرکت در همان سال‌های اولیه جزئی معروف‌ترین شرکت‌های بوده است. این شرکت همیشه در تلاش بوده تا رتبه خود را با محصولاتی که تولید می‌کنند حفض کنند.

محصولات کارخانه نورد فولاد متین

کارخانه نورد فولاد متین توانسته در سال‌های اخیر محصولات مختلفی را تولید کنند که در زیر به برخی از محصولات این کارخانه اشاره کرده‌ایم:

 1. میلگرد ساده نورد متین
 2. میلگرد ترانس روغنی نورد متین
 3. مسوار نورد متین
 4. میلگرد شش پر نورد متین
 5. تسمه و چهار پهلو (شمش) نورد متین

میلگرد ساده نورد متین

 این نوع میلگرد امروزه در سایزهای مختلفی مانند میلگرد سایز 8 تولید می‌شود. میلگردها بیشتر برای جبران مقاومت کششی بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع میلگرد بیشتر برای مصارف صنعتی کاربرد دارد.

میلگرد ترانس روغنی نورد متین

میلگرد ترانس روغنی یکی دیگر از انواع میلگردهای است که در کارخانه نورد متین به صورت تک پولیش و دو پولیش سنگ خورده تولید می‌شود. فرآیند تولید میلگرد در کشورهای پیشرفته مثل آمریکا به این صورت است

 1. مرحله اول تولید میلگرد استخراج و ذوب آهن خام است.
 2. تبدیل آهن خام و ریخته گری
 3. نورد
 4. عملیات حرارتی
 5. برش و بسته بندی

مسوار نورد متین

مسوارهای این مجموعه در سایز 2 الی 8 به صورت کلاف و شاخه می‌باشد در هنگام مسوار کردن مفتول ابتدا باید سطح مفتول را چربی زدایی کنید که از طریق شست وشو با آب و سایر روش‌ها مقداری از چربی‌های سطحی و آلودگی و رسوبات را از سطح مفتول تمیز می‌کند.

میلگرد شش پر نورد متین

شش پر همان مقطعی شش گوش یا شش ضلعی هستند که از آلیاژهای مختلف فولادی تولید می‌شود.

این آلیاژها عبارتند از:

 1. آلیاژ Ck45
 2. آلیاژ vcn 150
 3. آلیاژ vcn 200
 4. آلیاژ st37-2
 5. آلیاژ ck60

تسمه و چهار پهلو (شمش) نورد متین

تسمه و چهار پهلو (شمش) نورد متین از محصولات فولادسازی شرکت نورد متین هستند. این محصولات از فولاد نورد گرم تولید می شوند و دارای کیفیت و استحکام بالایی هستند.

تسمه نورد متین در عرض های مختلف از 60 تا 150 میلی متر و ضخامت های مختلف از 4 تا 12 میلی متر تولید می شود. این تسمه ها در ساخت انواع سازه های فلزی، ساختمانی و صنعتی استفاده می شوند.

خرید محصولات نورد متین

شما می‌توانید برای خرید و اطلاع از آخرین قیمت محصولات این شرکت می‌توانید به فروشگاه‌ها و یا به وب‌سایت آترین فولاد مراجعه کنید.

پیمایش به بالا