تیر آهن 16

عنوانطول شاخهقیمت
تیرآهن 16 ماهان 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 اهواز 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 ذوب آهن 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 بناب 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 یزد 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 کرمانشاه 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن 16 فایکو 12 متریتماس بگیرید
تیرآهن ۱۶ ظفر بناب12 متری تماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

تیرآهن سایز۱۶

تیرآهن سایز ۱۶ یکی از انواع تیرآهن‌های موجود در بازار است. این محصول توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شود و کاربردهای متنوعی دارد. از آنجایی که این محصول کاربرد فراوانی دارد از بازار فروش خوبی بهره‌مند شده است. اگر می‌خواهید بیشتر با این محصول آشنا شوید با مجموعه آترین فولاد همراه شوید.

معرفی تیرآهن سایز۱۶

تیرآهن سایز ۱۶ یکی از انواع آهن‌آرمه موجود در بازار است. این محصول دارای سایز و وزن مناسب بوده و کاربردهای فراوانی دارد. از کاربردهای آن می‌توان به ساخت و ساز ساختمان‌های مختلف و خودروسازی اشاره نمود. این محصول در صنعت ماشین آلات و صنایع دیگر نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این تیرآهن متوسط مجموعه‌های مختلف تولید می‌شود اما باید در خرید آن دقت زیادی داشت. این محصول که مقاومت بسیار بالایی دارد برای ساخت ستون و سقف مورداستفاده قرار می‌گیرد. در پروژه‌های مختلف و صنایع گوناگون از تعداد وسیعی تیرآهن سایز ۱۶ استفاده می‌کنند. از کاربردهای دیگر این محصول می‌توان به ساخت خرپا، ساخت نعل و پل و… اشاره کرد. هرچه کیفیت و مقاومت این محصول بیشتر باشد باعث افزایش کیفیت محصول نهایی خواهد شد. در صنایعی که حساسیت کار بسیار بالا باشد از تیرآهن‌های فوق استاندارد استفاده می‌شود.

قیمت تیرآهن سایز ۱۶

تیرآهن تنوع بسیار بالایی داشته و با سایزهای مختلف به فروش می‌رسد. هر یک از سایزها برای موارد مختلف مورد‌استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به مواد اولیه‌ای که در تولید تیرآهن مورد استفاده قرار می‌گیرند قیمت‌های متفاوتی برای آن در نظر گرفته می‌شود. این روزها نوسانات مواد اولیه بسیار بالا بوده و باعث نوسان قیمت تیرآهن شده است. قیمت تیرآهن سایز ۱۶ وابسته به عوامل مختلفی است. اگر این محصول به صورت مستقیم به دست مشتری برسد قیمت پایینی پیدا خواهد کرد. وجود واسطه باعث افزایش قیمت تیرآهن ۱۶ خواهد شد. اگر بخواهید این محصول را خریداری نمایید باید پیش از خرید خود از اعتبار فروشنده مطمئن شوید. قیمت تیرآهن سایز ۱۶ به نوع سطح مقطع، جنس و متراژ آن بستگی دارد. این عوامل باعث می‌شود که هر مجموعه برای تیرآهن سایز ۱۶ قیمت متفاوتی مطرح نماید. به دلیل وزن مناسبی که ابن تیرآهن دارد با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. اگر قصد خرید تیرآهن سایز ۱۶ را دارید ابتدا باید به برند محصول دقت داشته باشید. هرچه استاندارد تولید این محصول بیشتر باشد هزینه بیشتری برای خرید آن نیاز دارید. یکی دیگر از روش‌هایی که باعث کاهش قیمت خرید تیرآهن سایز ۱۶ می‌شود خرید به صورت غیرحضوری است. خرید غیرحضوری باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد. برای اطلاع از قیمت روز تیرآهن ۱۶ با مشاوران همین سایت ارتباط برقرار کنید.

خرید تیرآهن سایز ۱۶

برای خرید تیرآهن سایز 16 باید یک مجموعه معتبر را انتخاب نمایید. از آنجایی که این محصول کاربرد بسیار فراوانی دارد توسط مجموعه‌های زیادی به فروش می‌رسد. برای خرید این تیرآهن باید به نکاتی مختلفی توجه داشته باشید. شما باید با نوسانات قیمت آشنا بوده و با توجه به نیازی که قصد دارید آن را خریداری نمایید. آهن سایز ۱۶ توسط مجموعه‌های مختلف و برندهای گوناگون تولید می‌شود. هیچ یک از برندها محصولات خود را با قیمت یکسان به فروش نمی‌رسانند. شما باید برای خرید این محصول یک فروشگاه معتبر را انتخاب کرده و خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید. مجموعه آرتین فولاد انواع تیرآهن سایز ۱۶ را با کیفیت بسیار بالا به فروش می‌رساند. محصولات این مجموعه دارای استانداردهای بین‌المللی بوده و از هدررفت بودجه شما جلوگیری خواهد کرد. شما با توجه به تعداد تیرآهنی که نیاز دارید می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. از آنجایی که مجموعه ما سابقه بسیار طولانی مدت در فروش این محصول دارد آن را با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهد داد.

پیمایش به بالا