تیر آهن 30

عنوانطول شاخهقیمت
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن اصفهان12 متریتماس بگیرید
تیرآهن ۳۰ انبار تهران12 متری تماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

 

تیرآهن سایز30

تیرآهن سایز 22 محصولی مرغوب، باکیفیت، مقاوم است که شکل حرف انگلیسی L دارد و در بازار به تیرآهن نیم‌بال هم شناخته شده است. این فلز محکم از بهترین و مقاوم‌ترین پروفیل‌های موجود در بازار است. این تیرآهن از دو بخش بال و جان ساخته شده که بال‌های موازی آن ضخامت ثابتی دارند. توانایی تحمل وزن سنگین به طور عمودی، مقاومت فوق‌العاده در برابر لرزش از ویژگی‌های مهم این فلز مقاوم است. در ساخت طبقات زیرین ساختمان‌ها، پل‌ها و سکوها از این پروفیل قوی استفاده می‌گردد. صنایعی مانند خودروسازی، پل‌سازی و ساخت سکوهای بزرگ در اسکله‌های تخلیه بار هم از این تیرآهن استفاده می‌کنند.

آشنایی با تیرآهن سایز22

تیرآهن سایز 22 دارای وزنی حدود 320 کیلوگرم بوده و ارتفاع آن 12 متر است. در ساخت راه‌پله، ساختمان‌های بلند و چند طبقه و انواع پل‌هایی که ماشین‌های سنگین از روی آن می‌گذرند از این تیرآهن قوی استفاده می‌گردد. انواع ماشین‌های سنگین، سازه‌های داخل آب و سکوها هم با این تیرآهن بادوام ساخته می‌شوند. در پوشاندن انواع سقف، ستون، تیر برای پل‌های لانه زنبوری و ساخت انواع برج‌ها هم از این فلز استفاده می‌کنند. در تولید این تیرآهن از مواد عالی و باکیفیت و درجه یک مانند آلیاژ فولاد استفاده شده تا بتواند بار سنگین را تحمل کند و دچار لرزش نگردد. این تیرآهن دچار زنگ‌زدگی، پوسیدگی، خمیدگی و ساییدگی نشده و در برابر سرما، گرما، نم، آب و تغییرات جوی هم مقاومت زیادی دارد. ساخت اسکلت، تیر‌های اصلی بناها، راه‌پله‌ها با تیرآهن 22 عمر بنا را زیاد می‌کند.

قیمت تیرآهن سایز22

قیمت روزتیرآهن سایز22 به عواملی مانند:

  • وزن تیرآهن
  • کیفیت کالا
  • میزان عرضه و تقاضا
  • تحولات بازار روز داخلی و خارجی
  • نرخ ارز و دلار
  • هزینه حمل و نقل
  • تورم و رکود اقتصادی
  • برند یا شرکت تولید کننده

محصول وابسته است. اگر به دلایلی بازار ارز و دلار دچار نوسان شده یا بازار جهان دست‌خوش تغییراتی گردد به طور مستقیم به روی قیمت تیرآهن 22 اثر خواهد گذاشت. اگر مسیر حمل این فلز از مبدا تا مقصد طولانی باشد و هزینه حمل و نقل زیاد شود حتما موجب افزایش نرخ و قیمت تیرآهن می‌گردد. تورم و رکود اقتصادی که بر بازار کشور حاکم است روزانه موجب افزایش نرخ این کالا می‌گردد.

افزایش تقاضا از دیگر مواردی است که نوسان قیمت این کالا را به همراه دارد، چنانچه میزان عرضه و تقاضا توازن نداشته باشد، یعنی تقاضا از عرضه بیش‌تر باشد، افزایش قیمت روی‌ می‌دهد.

از دیگر مواردی که به طور مستقیم روی قیمت تیرآهن سایز 22 موثر است نوع و شیوه خرید است. خرید جزئی موجب حضور دلال و واسطه در معامله شده و قیمت کالا به طور چشم‌گیری روند صعودی خواهد داشت. اگر خرید به صورت کلی و عمده صورت گیرد بالا رفتن قیمت چندان زیاد نخواهد بود.

خرید تیرآهن سایز22

به هنگام خرید تیرآهن سایز22 به مواردی زیر توجه بیشتری کنید که شامل:

  • وزن هر متر تیرآهن 22 در حدود 26.2 است باید به دقت وزن کنید و سپس اقدام به خرید نمایید تا علاوه بر استحکام و قدرت، توان تحمل بار سازه شما را داشته باشد.
  • با یک متخصص و فرد خبره در مورد خرید تیرآهن مشورت کنید تا سایز و ارتفاع آن را برای سازه و ساختمان شما دقیق بررسی کند.

آترین فولاد عرضه کننده انواع تیرآهن با کیفیت در سایز‌های مختلف است. شما می‌توانید تیرآهن سایز 22 را با مشورت کارشناسان ما خریداری کنید. در زمان خرید رنگ و ظاهر تیرآهن را به دقت و ظرافت نگاه کنید تا نقص، خمیدگی، زنگ زدگی و… نداشته باشد.

پیمایش به بالا