تیر آهن 14

عنوانطول شاخهقیمت
تیر آهن 14 ذوب آهن اصفهان 12 متری تماس بگیرید
تیر آهن 14 فایکو12 متری تماس بگیرید
تیر آهن 14 اهواز12 متری تماس بگیرید
تیر آهن 14 یزد12 متریتماس بگیرید
تیر آهن 14 بناب12 متریتماس بگیرید
تیر آهن 14 ماهان12 متریتماس بگیرید
تیر آهن 14 کرمانشاه 12 متری تماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

تیرآهن سایز 14

تیرآهن سایز 14 از پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت ساخت و ساز به حساب می‌آید که در چند سال اخیر به دلیل استحکام بسیار زیاد و اندازه استاندارد، در پروژه‌های صنعتی و ساختمان سازی استفاده می‌شود. وظیفه این تیرآهن، تحمل تنش‌های حاصل از وزن بالای ساختمان و لنگر خمشی است. این تیرآهن تحت استانداردهای روز جهان تولید می‌شود و به دلیل داشتن ارتفاع و اندازه استاندارد، برای اکثر ساختمان‌ها قابل استفاده است. در حال حاضر از اساسی‌ترین سازه‌های ساختمانی، تیرآهن سایز 14 است که در صورت استفاده نکردن از آن، ممکن است اسکلت نتواند وزن ساختمان را تحمل کرده و فرو بریزد.

معرفی تیرآهن سایز 14

یکی از مهمترین قطعات در سازه‌های ساختمانی را می‌توان تیرآهن 14 نام برد که دارای دو بال افقی و یک جان عمودی است. این نوع تیرآهن در طول 6 تا 12 متر تولید می‌شود و می‌تواند برای ساختمان سازی مورد استفاده قرار بگیرد. به منظور ساخت خرپا، ستون، نعل و برای پوشش سقف، این تیرآهن استفاده‌های متنوع و گسترده‌ای دارد. در ساختمان‌های بزرگ و چند طبقه، به منظور تحمل تنش‌های حاصل از نیروهای وارد شده بر سازه‌ها، از این تیرآهن استفاده می‌کنند. علاوه بر این، می‌توان در پالایشگاه‌ها و در ساخت اسکله و کشتی نیز از آن استفاده کرد؛ زیرا دارای پهنا و عمق استاندارد بوده و می‌تواند برای بیشتر صنایع یک گزینه مناسب و ایمن باشد. شرکت‌های ایرانی و خارجی فراوانی در حال حاضر اقدام به تولید آنها کرده­اند و شما می‌توانید بر اساس ضخامت و ویژگی‌های ظاهری، آنها را تهیه کنید. این تیرآهن در مقایسه با برندهای دیگر، دارای وزن بیشتری است؛ به همین دلیل می‌تواند مقاومت بیشتری را تحمل کرده و از استحکام بسیار خوبی نیز در برابر شرایط متغیر محیطی برخوردار باشد.

قیمت روز تیرآهن سایز 14

در کنار کیفیت بالا، قیمت روز تیرآهن 14 برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. بهتر است بدانید که بر اساس عوامل گوناگون، قیمت این محصول به صورت مرتب و روزانه تغییر می‌کند؛ مثلاً عواملی مانند قیمت فولاد یا نوع خرید، در تعیین قیمت نهایی آنها موثر است. علاوه بر این، موارد دیگری مانند تعداد خرید و کارخانه تولید کننده نیز می‌تواند نقش‌های مختلفی در تعیین قیمت این محصولات داشته باشد. در برخی مواقع، اگر شما این تیرآهن را به­صورت عمده و در تعداد بالا خریداری کنید، ممکن است هزینه کمتری جهت خرید آنها پرداخت نمایید. همچنین برخی از کارخانجات و برندها برای تولید این تیرآهن‌ها از فلزاتی با درجه خلوص بالا استفاده می‌کنند و همین موضوع نیز می‌تواند روی قیمت نهایی آنها موثر باشد. به دلیل نوسانات اقتصادی، در حال حاضر قیمت تیرآهن 14 متغیر بوده و شما قبل از خرید باید از فروشنده بخواهید لیست دقیق قیمت را در اختیارتان قرار دهد.

خرید تیرآهن سایز 14

پس از اطلاع از قیمت، شما می‌توانید به­راحتی اقدام به خرید تیرآهن سایز 14 کنید. روش‌های گوناگونی در سطح کشور برای خرید این محصولات وجود دارد و شما برای افزایش عمر ساختمان و مقاوم کردن آن، می‌توانید با اطمینان فراوان اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی این محصولات نمایید. در حال حاضر و طبق نظر بسیاری از خریداران، آترین فولاد با بهترین قیمت روز بازار و کیفیت و مرغوبیت بالا، این تیرآهن را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. شما می‌توانید در ابتدا با کارشناسان فروش این مجموعه صحبت کرده و پس از کسب اطلاعات دقیق، اقدام به خرید آنها کنید. آترین فولاد نماینده فروش سازه‌های فولادهای ساختمانی و صنعتی است و این تیرآهن را با آلیاژ فولادی بالا و دقت زیاد تولید کرده و در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد. همچنین آترین فولاد اقدام به ارسال محصولات خریداری شده در کمترین زمان به کلیه نقاط کشور کرده و شما می‌توانید محصولات سفارشی خود را در کمترین زمان دریافت کنید.

پیمایش به بالا