تیرآهن یزد

سایزحالتبرندواحدقیمت
1412 متری یزدکیلوگرمتماس بگیرید
16 12 متری یزدکیلوگرمتماس بگیرید
1812 مترییزدکیلوگرمتماس بگیرید
2012 مترییزدکیلوگرمتماس بگیرید
2212 متری یزدکیلوگرمتماس بگیرید
2412 متری یزدکیلوگرمتماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

تیرآهن یزد به عنوان یکی از بهترین سازه‌های فلزی در کشور معرفی می‌شود که توانسته به خوبی نیاز بازار را پاسخ دهد. این تیر آهن از بهترین متریال و به کمک دستگاه‌های پیشرفته و تمام اتوماتیک ساخته می‌شود؛ به همین دلیل کاملا استاندارد است و در هر شرایطی بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد. تیر آهن یزد در سایزهای مختلف طراحی و ساخته می‌شود؛ از این رو توانسته تمام سلیقه‌ها را به خوبی پوشش دهد. کارشناسان ما در سایت آترین فولاد می‌توانند مشاوره‌های خوبی را در اختیار شما قرار دهند پس بهتر است این مطلب را از دست ندهید.

ویژگی بارز تیرآهن یزد

تیر آهن یزد با ویژگی های بارزی به بازار عرضه می‌شود و همین موضوع باعث تمایز و برتری آن نسبت به مارک‌های دیگر شده است. از این ویژگی‌های ممتاز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این تیر آهن مطابق با فناوری روز ساخته می‌شود؛ بدین ترتیب به استانداردهای جهانی نزدیک است و می‌تواند در این بازار رقابتی حرفی برای گفتن داشته باشد.
  • توانایی این محصول بالا بوده و تحمل کشش در دو زاویه را دارد.
  • سرعت کار با این سازه‌ها زیاد است و سطح کاربری گسترده‌ای هم دارند.
  • از دیگر ویژگی‌های این سازه می‌توان به وزن ایده‌آل و بهینه آن اشاره کرد که حمل و نقل و نصب آن را آسان‌تر می‌کند.
  • تیر آهن یزد با یک بسته‌بندی کاملا استاندارد روانه بازار می‌شود و در فرآیند حمل و نقل کیفیت آن کاهش پیدا نمی‌کند.
  • انتهای هر شاخه از تیر آهن در محل برش کاملا صاف بوده و به همین دلیل به راحتی روی هر سطحی قرار می‌گیرد.
  • این محصولات فلزی در مقابل رطوبت و حرارت و فشار دوام زیادی دارند و به مرور زمان دچار ترک خوردگی، شکستگی و زنگ زدگی نمی‌شوند.
  • تابگیری کردن تیر آهن‌های یزد باعث شده تا عملکرد بهتری داشته باشند.

خرید تیرآهن یزد

خرید تیر آهن یزد به روش‌های مختلف امکان‌پذیر بوده و افرادی که شرایط خرید به صورت حضوری را ندارند می‌توانند به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی خرید خود را انجام دهند. ساخت تیر آهن در سایزهای مختلف این امکان را به خریدار داده تا بتواند متناسب با نیاز و مصرف خود انتخاب را انجام دهد. خرید تیر آهن به صورت شاخه‌ای و وزنی صورت می‌گیرد که هر کدام نرخ مختص به خود را دارند.

هر چه وزن سازه بیشتر باشد با قیمت بالاتری هم به فروش می‌رسد. تیر آهن‌هایی که در بسته‌بندی کاملا پلمپ هستند برای خرید بهترین گزینه به شمار می‌روند چون حمل‌و‌نقل آنها آسان‌تر است. خرید به صورت مستقیم از کارخانه یا نمایندگی‌های فروش کمک می‌کند تا شما حجم بالایی از سازه را با قیمت مناسب تهیه کنید که برای شما صرفه اقتصادی زیادی هم دارد.

قیمت تیرآهن یزد

قیمت تیر آهن یزد در بازار متفاوت بوده و بستگی به کیفیت و وزن و مارک آن دارد. عوامل زیادی در این تعیین قیمت نقش دارند که مهمترین آنها قیمت مواد اولیه است. در واقع هر چه قیمت مواد اولیه بیشتر باشد نرخ سازه نهایی هم افزایش پیدا می‌کند. تورم باعث شده تا طی سال‌های اخیر قیمت این محصولات فلزی روندی صعودی پیدا کند.

سایز تیر آهن می‌تواند در تعیین قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد. هر چه سایز بزرگتر باشد مواد اولیه بیشتری برای ساخت مصرف شده؛ بدین ترتیب با قیمت بیشتر در بازار به فروش می‌رسد. هزینه‌های جانبی هم می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. نرخ ارز و دلار به صورت مستقیم روی قیمت تیر آهن یزد اثر می‌گذارد. هر چه حجم خرید تیر آهن بیشتر باشد قیمت مناسب‌تر خواهد بود.

سخن پایانی

کیفیت بالا و قیمت مناسب تیر آهن یزد رقابت را برای خرید این سازه بیشتر کرده است و همین موضوع باعث شده تا زمینه برای تولید بیشتر این محصولات فلزی فراهم شود. تیر آهن یزد در سازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. منعطف بودن ساختار این محصول باعث شده تا بتواند به راحتی فشار را تحمل کند بدون اینکه دچار خم شدگی شود. در سایت آترین فولاد شما شاهد انواع تیر آهن یزد با سایزهای مختلف هستید و می‌توانید قبل از انتخاب شناخت کافی از آنها داشته باشید.

سوالات متداول درباره تیرآهن یزد

  • تیر آهن یزد چه کاربردی دارد؟

تیر آهن یزد در پروژه‌های مختلف صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد و از آن برای ساخت پل، ستون‌گذاری، پوشش سقف و… استفاده می‌کنند.

  • تاب‌گیری چه تاثیری بر عملکرد تیر آهن یزد دارد؟

اگر تیر آهن به درستی تاب‌گیری شود، سطح صاف‌تری خواهد داشت و می‌تواند روی کار عملکرد بهتری داشته باشد.

پیمایش به بالا