تیرآهن کرمانشاه

سایزحالتبرندواحدقیمت
14 12 متری کرمانشاهکیلوگرمتماس بگیرید
1612 متری کرمانشاهکیلوگرمتماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

تیر آهن کرمانشاه

تیر آهن کرمانشاه جزء تیر آهن‌های نیم پهن بوده که طبق استاندارد IPE ساخته می‌شود. در ساختار این محصول از شمش‌های فولادی استفاده شده به همین دلیل استحکام زیادی دارند. تنوع در تولید این سازه زیاد بوده و شما شاهد تیر آهن‌هایی با سایزها و وزن‌های مختلف در بازار هستید. برای شناسایی این مدل کافیست تا به شکل I آن توجه کنید. زاویه‌ای در که در قسمت جان و بال این تیر آهن شکل گرفته به راحتی قابل مشاهده است. برای ساخت و ساز این مدل بهترین گزینه بوده و مورد توجه قرار گرفته است. برای آشنایی با مشخصات و قیمت این سازه بهتر است در سایت آترین فولاد ما را دنبال کنید.

مشخصات تیر آهن کرمانشاه

مشخصات بارزی که تیر آهن کرمانشاه دارد باعث شده تا در بازار به راحتی قابل شناسایی باشد. سبک بودن وزن این سازه از مشخصات مهم آن است؛ به همین دلیل هم به راحتی جابجا می‌شود و نصب راحتی هم دارد. وزن تیر آهن بر اساس سایز آن مشخص می‌شود؛ به همین دلیل تمام مدل‌های ساخته شده وزن یکسانی ندارند. در ساخت این تیر آهن استانداردهای جهانی به خوبی رعایت شده و بهترین متریال که همان شمش فولادی است استفاده شده است.

کیفیت بالایی که این سازه دارد باعث شده تا برای استفاده در کارهای عمرانی اولویت قرار بگیرد. قسمت انتهای تیر آهن یک برش صاف دیده می‌شود که نصب آن‌ها را ایمن‌تر می‌کند. تراکم زیادی که بافت این محصول دارد باعث مقاومت زیاد آن در برابر ضربه و فشار شده است. بال و جان تیر آهن به صورت موازی و عمودی روی هم قرار می‌گیرند که این امر از مشخصات مهم آن به شمار می‌رود. قرار گرفتن تیر آهن در بسته‌بندی‌های مخصوص حمل‌و‌نقل آن را ایمن‌تر کرده است.

قیمت تیر آهن کرمانشاه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تیر آهن کرمانشاه بر اساس عوامل مختلفی مشخص می‌شود و طبق این شاخصه‌ها هر روز اعلام می‌گردد. تولید‌کننده در مرحله اول نرخ این محصولات را بر اساس کیفیت، وزن و سایز آن‌ها مشخص می‌کند. واسطه‌ها و دلالان در افزایش قیمت تاثیر بسزایی دارند؛ به همین دلیل بیشتر مصرف‌کنندگان سعی می‌کنند تا خرید را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهند. عواملی چون سطح عرضه و تقاضا، حجم معاملات، تورم و… به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تعیین قیمت نهایی نقش دارند.

در سایت آترین فولاد قیمت بروز اطلاع‌رسانی می‌شود تا مشتری‌ها قبل از خرید اطلاع کافی داشته باشند. با افزایش قیمت متریال نرخ محصول نهایی هم بیشتر می‌شود. وقتی قیمت اقتصادی باشد مشتری قدرت خرید خواهد داشت و می‌تواند به راحتی نیاز خود را برطرف سازد. کیفیت بالا همیشه برابر با قیمت بیشتر است و با این وجود مشتری‌ها ترجیح می‌دهند تا همیشه تیر آهن درجه یک را تهیه کنند.

راهنمای خرید تیر آهن کرمانشاه

راهنمای خرید تیر آهن کرمانشاه این امکان را به مصرف‌کنندگان می‌دهد تا با جنس و نوع و کیفیت تیر آهن آشنا شوند و بتوانند متناسب با نیاز خود وزن و سایز مناسب را انتخاب کنند. راهنمای خرید به روش‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. وجود کاتالوگ‌‌ها به عنوان یک راهنمای خرید عالی باعث شده تا کاربران بتوانند با تمام مشخصات محصول آشنا شوند.

کارشناسان برای ارائه مشاوره‌های لازم آمادگی خود را اعلام می‌کنند تا شما بتوانید قبل از خرید از راهنمایی‌های آنها استفاده کنید. برای خرید تیر آهن به صورت شاخه‌ای و وزنی باید به قیمت آن هم توجه کنید؛ چون قیمت آنها به صورت مجزا محاسبه می‌شود. صنایعی که خرید را با حجم بالا و برای پروژه‌های بزرگ انجام می‌دهند شامل تخفیفات خوبی می‌شوند و این خرید برای آنها سود خوبی به همراه دارد.

سخن پایانی

طبق گفته‌های بالا به این نتیجه می‌رسیم که انتخاب تیر آهن کرمانشاه کار سختی نیست به شرطی که شما یک مجموعه معتبر را برای خرید انتخاب کنید. این کارخانه تولیدی در کرمانشاه واقع شده و تیر آهن‌های تولید شده را با علامت اختصاری روانه بازار می‌کند. اینکه شما تیر آهن را برای چه کاری انتخاب می‌کنید، اهمیت زیادی دارد و به شما کمک می‌کند تا سایز و وزن مناسب را انتخاب کنید. کیفیت بالا و قیمت مناسبی که این سازه دارد باعث شده تا در بازارهای داخلی و خارجی به فروش برسد و در صادرات هم تاثیر بسزایی داشته باشد.

سوالات متداول

  • اصالت تیرآهن کرمانشاه چگونه مشخص می‌شود؟

برای مشخص کردن اصالت این محصول باید به علامت JFCO که روی بال تیرآهن حک شده دقت کنید.

  • چرا کیفیت و استاندارد تیر آهن کرمانشاه اهمیت دارد؟

چون استحکام سازه‌های فلزی با تیرآهن تامین می‌شود.

پیمایش به بالا