تیرآهن اهواز

سایزحالتبرندواحدقیمت
1412 متریاهوازکیلوگرم تماس بگیرید
1612 متریاهوازکلیوگرمتماس بگیرید
1812 متری اهوازکیلوگرمتماس بگیرید

آدرس ما

تهران، منطقه 18، بازار آهن شادآباد، خیابان مدائن، روبروی بانک سپه، مجتمع تجاری حدادی، پلاک 8

شماره های تماس

ایمیل ارتباطی

تیر آهن اهواز

تیر آهن اهواز را می‌توان یکی از پراستفاده‌ترین پروفیل‌ها در صنعت و ساختمان‌سازی دانست. طراحی و ساختار خاص این مقطع فولادی سبب شده تا قادر باشد به خوبی انواع تنش‌های ناشی از برش و خمش را تحمل کرده و دچار شکستگی نشود؛ همین امر سبب شده تا از تیر آهن اهواز در ساخت بسیاری از سازه‌های صنعتی و ساختمانی، کمک بگیرند. کارخانه اهواز یکی از چندین کارخانه‌ای است که در سراسر کشور ایران به تولید تیر آهن می‌پردازد. اگر به آشنایی بیشتر با این محصول و ویژگی‌های آن علاقه دارید، ادامه این مطلب را از آترین فولاد از دست ندهید.

انواع تیر آهن اهواز و ویژگی های آن

کارخانه اهواز برای تولید بهترین انواع تیر آهن، به بروزترین تجهیزات و دستگاه‌های موجود در دنیا مجهز شده است؛ همین امر سبب شده تا به سرعت قادر باشد تا مقاطع فولادی را در اندازه‌ها، ابعاد و انواع گوناگون، با کیفیتی مثال‌زدنی تولید کند. تمامی تیر آهن‌های 14، 16 و 18 این کارخانه با پیروی از استانداردهای IPE که استاندارد پذیرفته شده در ایران و اروپا است، تولید می‌شوند. مطابق بودن تیر آهن اهواز با این استاندارد سبب شده تا افراد بدون نگرانی از بابت کیفیت محصول، با خیالی راحت آن‌ها را خریداری کرده و در ساختمان‌سازی از این مقاطع، استفاده کنند.

تیر آهن نورد اهواز از بال‌هایی بهره‌مند است که ضخامت آن‌ها از ابتدا تا انتها، یکسان است. از دیگر محصولات تولید شده در کارخانه اهواز می‌توان به محصولاتی نظیر تیرآهن، میلگرد، ناودانی و آهن اشاره کرد.

قیمت تیرآهن اهواز

شاید برای شما این پرسش پیش بیاید که قیمت تیر اهن اهواز به چه عواملی وابسته است؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که به دلیل اهمیت بسیار این مقطع فولادی، عوامل زیادی قادر هستند تا بر قیمت آن تاثیر بگذارند. به عنوان مثال می‌توان گفت که با تغییر قیمت سنگ آهن که یک ماده اصلی در تولید تیر آهن است، به طور طبیعی قیمت آن هم دستخوش تغییر خواهد شد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر این قیمت می‌توان به مواردی نظیر میزان عرضه و تقاضا، سیاست‌های کشورهای مختلف که قادر هستند تا باعث ایجاد محدودیت در عرضه آهن‌آلات به کشورهای مختلف شوند و کیفیت کارخانه تولید کننده، اشاره کرد.

  • میزان تقاضا: میزان عرضه و تقاضا همیشه تاثیر زیادی بر قیمت محصولات دارد. به عنوان یک قانون کلی، زمانی که میزان عرضه کالا در بازار، از میزان تقاضا و خرید مشتریان بیشتر باشد، قیمت آن کالا پایین خواهد آمد. برعکس این مسئله نیز صدق می‌کند؛ به عبارت دیگر، در صورت بالا بودن تقاضا و نیاز در بازار، اما کمیاب بودن محصول مورد نظر، به طور طبیعی قیمت آن افزایش خواهد یافت. همین امر سبب شده تا کارخانه‌های تولید کننده تیر آهن، همیشه نظارت دقیقی بر میزان تولید خود و میزان تقاضای مشتریان داشته باشند.
  • کیفیت کارخانه تولید کننده: کیفیت تاثیر زیادی بر قیمت هر محصول دارد. به طور معمول یک محصول باکیفیت از قیمت بالاتری هم برخوردار است؛ با این وجود مردم ترجیح می‌دهند تا با قدری هزینه کردن بیشتر، کالایی باکیفیت خریداری کرده و دیگر از بابت کارکرد یا میزان دوام آن، نگرانی نداشته باشند. از آنجا تیر آهن یکی از اصلی‌ترین مصالح ساختمانی است، طبیعی است که کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
  • ضخامت تیرآهن: برای قیمت‌گذاری بر تیر آهن اهواز از معیارهایی نظیر وزن، عرض، طول، ضخامت و ارتفاع، پیروی می‌کنند. طبیعی است که هر چه ضخامت این مقطع فلزی بیشتر باشد، وزنی بیشتر داشته و به طبع، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
  • نوسانات ارزی: برخی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید تیر آهن اهواز از خارج کشور ایران وارد می‌شود؛ همین امر سبب می‌شود که نوسانات ارزی تاثیر مستقیمی بر قیمت این مقطع فولادی داشته باشند. طبیعی است که با پایین آمدن ارزش ریال و گران‌تر شدن دلار، قیمت تیر آهن اهواز نیز با افزایش همراه باشد.

در این بخش میتوانید قیمت بروز تیرآهن اصفهان را مشاهده کنید.

سخن پایانی

در این مطلب از وب سایت آترین فولاد تلاش کردیم تا اطلاعاتی مهم و ضروری را پیش از خرید تیر آهن اهواز، در اختیار شما قرار دهیم. در صورت وجود هر گونه پرسش یا نیاز به مشاوره، می‌توانید روی کمک کارشناسان حرفه‌ای ما حساب باز کنید.

سوالات متداول

  • تیرآهن اصفهان و اهواز و فایکو در چه چیزهایی تفاوت دارند؟

تیر آهن‌های تولید شده توسط این کارخانه‌ها از نظر وزن، استاندارد تولید، روش تولید، آلیاژ  بکار رفته در آن‌ها، سایز و قیمت، تفاوت دارند.

  • تیر آهن اهواز در چه اندازه هایی تولید می شود؟

تیر آهن اهواز در اندازه‌‌های 14، 16 و 18 تولید و به بازار عرضه می‌شود.

پیمایش به بالا